(071) 783 33 41

Mini audyt

Niedostosowane do użytkownika stanowisko pracy, to szereg zagrożeń dla niego samego, a także, straty dla pracodawcy. Mówią o tym LICZBY.

Co więc można zrobić?

  • Można się przeszkolić z tego, jak działa nasz organizm i jak się zachowywać (w pracy, w domu, w samochodzie), by mu po prostu nie robić krzywdy – czyli wziąć udział w warsztatach

  • Można na podstawie wiedzy z zakresu ergonomii przeorganizować swoje środowisko pracy, by było bardziej przyjazne dla organizmu i sprzyjało efektywności w pracy – usługa konsultacji

  • Można też przeanalizować swoje stanowisko pracy pod kątem jego dopasowania
    do indywidualnych potrzeb użytkownika i szybko (w ciągu 15 minut) dopasować ustawienia sprzętów pod jego wymiary.

To właśnie AUDYT ERGONOMICZNY.

Z reguły nasze biura są już w miarę dobrze wyposażone. Problem z tym, by ustawione w nich sprzęty były użytkowane prawidłowo. Z naszych doświadczeń wynika, że z reguły nie są, bo po prostu ludziom szkoda na to czasu. W przypadku mini audytu, do pracownika przychodzi specjalista i ten wysiłek podejmuje za niego, prawie nie odrywając go od jego głównych obowiązków.
Nie wystarczy bowiem zapoznać pracownika z normami czy przepisami dotyczącymi pracy. Mimo wytycznych i wskazówek specjalisty BHP, ludzie nie potrafią wykorzystać tej wiedzy w praktyce lub zwyczajnie nie chce im się tego robić. Fizycznie też bhp – owiec nie jest w stanie poświęcić czasu każdemu pracownikowi z osobna.
Efekt? Źle siedzimy i większość z nas uskarża się na jakieś bóle, które w czasie będą się pogłębiać, a na pewno nie pomagają w efektywnej pracy.

popraw ergonomie pracy

Ergonomia stanowiska pracy, szczególnie biurowego, nie jest wiedzą tajemną i w naprawdę szybki  sposób można w znaczący sposób  poprawić sobie komfort pracy, tylko mało komu chce się o tym myśleć. Pozwólcie zatem Państwo pomyśleć nam!


Podsumowując, KORZYŚCI Z MINI AUYDTU to:

⇒poprawa warunków pracy pracowników (tzw. dobrostanu)
⇒poprawa bezpieczeństwa pracy (profilaktyka chorób zawodowych i chorób pośrednio związanych z pracą)
⇒poprawa efektywności i jakości pracy
⇒a Ty sam i Twoi współpracownicy nie będziecie wyglądać tak:

prawdziwy zakorzeniony informatyk


newsletter

Imię (wymagane)

Firma

Adres email (wymagane)