(071) 783 33 41

Fizjoterapia

Lepiej zapobiegać niż leczyć – dlatego właśnie warto inwestować w ergonomię. Jeśli jednak już odczuwasz bóle różnego rodzaju i nie chcesz dopuścić do ich eskalacji, to Biuro Bez Bólu poleca spotkanie ze specjalistą.
Krzysztof Szymański, to doświadczony specjalista w terapii funkcjonalnej pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi w różnych grupach wiekowych. Prowadzi prywatne konsultacje i terapię oraz szkolenia z warsztatami praktycznymi łącząc proces rehabilitacji z ciągłą edukacją w zakresie profilaktyki narządu ruchu i ergonomii.

Posiada bogate doświadczenie jako:
– konsultant (w zakresie prowadzonej terapii oraz wprowadzania nowych rozwiązań do specjalistycznych placówek terapeutycznych i edukacyjnych)- szkoleniowiec, wykładowca (projekty szkoleniowe dla przedsiębiorstw oraz programy na uczelniach wyższych)
– menedżer w planowaniu, tworzeniu i zarządzaniu zespołem fizjoterapeutów.

Doświadczenie i wiedzę zdobył poprzez:
– Studia na kierunku Biotechnologia na Politechnice Wrocławskiej. Studia na kierunku Fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziale Fizjoterapii Uniwersytetu Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz edukację podyplomową w wielu międzynarodowych instytutach i stowarzyszeniach.
– Współpracę z wieloma centrami diagnostycznymi i badawczymi, ośrodkami profilaktyki i rehabilitacji, klinikami, fundacjami, stowarzyszeniami oraz specjalistami i instruktorami uznanych metod fizjoterapii w kraju i zagranicą.

Fizjoterapia

Swoją wiedzę pogłębiał dzięki uczestnictwu w wielu konferencjach, seminariach, szkoleniach i kursach akredytowanych przez międzynarodowe ośrodki kształcenia podyplomowego m.in.: The McKenzie Institute International (Międzynarodowe Stowarzyszenie Metody McKenzie biomechaniczne diagnozowanie i terapia kręgosłupa i kończyn), IBITA (Międzynarodowe Stowarzyszenie rehabilitacji neurologicznej wg koncepcji Bobath), OMT Kaltenborn Evjenth Konzept (Międzynarodowe Stowarzyszenie Ortopedycznej Terapii Manualnej wg. koncepcji Kaltenborna Evjenta), Kinesio Taping Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie metody Kinesio Taping – plastrowanie medyczne), etc.
Entuzjasta nowych technologii i efektywnego wykorzystania ich w medycynie.
Jego praca to nie tylko sposób na życie ale również ogromna pasja i stały rozwój.

Aby skorzystać usług z rekomendowanego przez nas fizjoterapeuty, napisz do nas poprzez formularz kontaktowy!

newsletter

Imię (wymagane)

Firma

Adres email (wymagane)